Strona główna > BLOG

iPhone 13 Pro Max - wymiana klapki, szybki i aparatu

iPhone 13 Pro Max to kolejny telefon, który ostatnio naprawialiśmy. Zaliczył on upadek, w wyniku którego dość mocno popękała klapka, ale nie tylko. Uszkodzeniu uległa także szybka jednego z aparatów.
Niestety właściciel nie śpieszył się z naprawą uszkodzeń, a także nie zabezpieczył odpowiednio soczewki aparatu odkryej po pęknięciu szybki.
Spowodowało to mocne zabrudzenie i porysowanie soczewki do tego stopnia, że nawet po wyczyszczeniu aparat robił niewyraźne zdjęcia i kwalifikował się do wymiany.
Po zorganizowaniu wszystkich potrzebnych części, zabraliśmy się do roboty. Wymieniliśmy uszkodzony aparat, szybkę aparatu, a także klapkę (za pomocą lasera). Po tych zabiegach telefon wrócił w pełni sprawny do właściciela.

Jeśli Twój telefon ma podobny problem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.