Regulamin

REGULAMIN SUPERNOVA SERWIS ROK 2024 obowiązuje od 01.01.24r.

  1.  Na każde oddane do nas urządzenie do naprawy, z góry przyjmujemy zgodę na naprawę za minimum 50zł. Nie wykonujemy tańszych napraw. Punkt ten oznacza, że jeśli naprawa danego urządzenia nie przekracza 50zł – wykonujemy ją z automatu, bez dodatkowych pytań o zgodę. Prosimy o zadbanie o taką zgodę u klienta przy przyjmowaniu urządzenia do naprawy w Waszym serwisie.

  2.  Kaucja za wypożyczenie nośników danych wynosi 50zł. W przypadku, gdy nośnik nie zostanie zwrócony w ciągu 30 dni, kaucja przepada, a nośnik staje się własnością osoby wypożyczającej.

  3.  Za podjęcie próby naprawy urządzeń po zalaniu pobieramy opłatę 50zł, bez względu na efekt końcowy. O fakcie tym informujemy przed podjęciem działania. Opłata ta pobierana jest za czynności niezbędne do próby uruchomienia urządzenia, takie jak: czyszczenie, regenerację połączeń itp.

  4.  Opłata za odzyskiwanie danych (zdjęcia, filmy, kontakty, pliki) wynosi zawsze minimum 100zł i dotyczy przypadków, w których uszkodzony jest wyświetlacz, a rozmiar danych nie przekracza 16GB. W pozostałych przypadkach (więcej danych lub bardziej rozległe uszkodzenia), usługę wyceniamy indywidualnie.


  5.  Gwarancja na naprawione urządzenia wynosi 3 miesiące. Wyjątkiem są urządzenia po zalaniu. Gwarancja na takie urządzenia będzie wynosić 30 dni. Oznacza to że jeśli urządzenie miało kontakt z cieczą, poinformujemy o tym fakcie przed naprawą i z automatu oznaczać to będzie krótszą gwarancję na takie urządzenie.


  6.  Usilnie prosimy o zbieranie od klientów kodów blokady / wzorków / haseł przy przyjmowaniu urządzenia do naprawy. Ich brak wydłuża niepotrzebnie naprawę. W przypadku otrzymania urządzenia bez danych do odblokowania – będzie ono trafiać na koniec kolejki urządzeń naprawianych.


  7.  W przypadku, gdy klient nie chce podać danych do odblokowania urządzenia, prosimy o zaznaczenie tego przy przyjmowaniu urządzenia. W takim przypadku dajemy gwarancję tylko i wyłącznie na wymienianą przez nas część lub naprawianą funkcję, bez żadnej gwarancji na działanie pozostałych podzespołów i funkcji.

                                                                                                                                               SERWIS SUPERNOVA