Laserowa wymiana klapki w Iphone

Rozbiłeś klapkę w swoim iPhone i chciałbyś ją wymienić? Zleć to profesjonalistom.

Wymiana klapki Iphone

Od momentu wprowadzenia przez Apple szklanej klapki w modelu iPhone 8, aż do najnowszych modeli – użytkownicy muszą mieć się na baczności i uważać aby nie upuścić swojego urządzenia, gdyż oprócz rozbicia przodu telefonu, można rozbić także tył.

Niestety w przypadku telefonów z logiem Apple, wymiana rozbitej klapki nie należy do najprostszych. Nie ma tu mowy o szybkiej wymianie, jak w przypadku konkurencyjnych firm. Inżynierowie z Apple postarali się o to, aby klapka trzymała się korpusu niesamowicie mocno.
Zastosowano w tym celu bardzo twardy klej, który odporny jest na popularne środki chemiczne. Również podgrzewanie go na niewiele się zdaje, a jeśli przesadzimy z temperaturą możemy dodatkowo uszkodzić plastikową ramkę lub nawet płytę główną.

 

Jak wymienić klapkę w Apple?

Co w takim razie zrobić? Czy jesteśmy zdani tylko na drogą wymianę całego korpusu? Otóż nie! Z pomocą przychodzi profesjonalne urządzenie do laserowej wymiany klapki. Za jego pomocą możemy ją bezpiecznie i bezinwazyjnie zdemontować nie ryzykując uszkodzenia urządzenia.

Etap 1

Promień lasera, który jest odpowiednio zaprogramowany pod dany model telefonu, wypala klej łączący klapkę z korpusem, dzięki czemu możemy ją potem w łatwy sposób oddzielić bez użycia większej siły. Laser dodatkowo omija najbardziej newralgiczne punkty, jak taśmy, anteny itp., przez co nie musimy się martwić o ich uszkodzenie podczas procesu wypalania.

Etap 2

Po zakończeniu pracy lasera i usunięciu kawałków rozbitego szkła, pozostaje wyczyścić korpus z resztek kleju i przygotować go na wklejenie nowej klapki. Po nałożeniu kleju, przyklejamy nową klapkę i dajemy odpocząć iPhonowi na kilka godzin, tak aby klej związał. Po tym czasie, czyścimy finalnie urządzenie i wraca ono do zadowolonego klienta 🙂

Pęknięta klapka Iphone - wymiana krok po kroku

01
02
03
04

Chcesz wymienić klapkę w swoim iPhonie lub wykonać inną naprawę ? Zapraszamy

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.