Skup / Sprzedaż

Prowadzimy skup oraz sprzedaż wyświetlaczy do telefonów. Kupimy też twój uszkodzony telefon.

Skup wyświetlaczy z rozbitą szybką

Jeżeli masz telefon z pękniętą szybką wyświetlacza lub sam wyświetlacz i chcesz zarobić pozbywając się go – napisz do nas. Prowadzimy skup oryginalnych wyświetlaczy z pękniętymi szybkami. W przypadku całych telefonów, zdemontujemy wyświetlacz we własnym zakresie, a resztę telefonu zwrócimy. 

Warunki skupu wyświetlaczy:

Jeśli posiadasz inne wyświetlacze niż wymienione przez nas w warunkach, warto zapytać, gdyż akurat możemy mieć na nie zapotrzebowanie. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 737600727, na CHATCIE lub odwiedź nas w siedzibie firmy, a ustalimy cenę, sposób odbioru oraz rozliczenia.

Każdy otrzymany przez nas wyświetlacz jest dokładnie sprawdzany i testowany, a rozliczenie następuje dopiero po tej procedurze.

Wyświetlacze skupowane są przez nas w zależności od zapotrzebowania w danym czasie.

Sprzedaż wyświetlaczy regenerowanych

Jesteś zainteresowany zakupem oryginalnych wyświetlaczy z wymienioną szybką (czyli wyświetlaczy regenerowanych)? W swojej ofercie posiadamy kilkaset różnych modeli (głównie Samsunga i Apple).

Zalety regenerowanych wyświetlaczy:

Jeśli chciałbyś zakupić u nas wyświetlacz regenerowany – skontaktuj się i zapytaj o dostępność danego modelu.​

Skup używanych telefonów Rzeszów

Masz uszkodzony telefon, którego chciałbyś się pozbyć? A może znudził Ci się już Twój model i chciałbyś wymienić go na inny?

Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi „TAK” – odezwij się do nas. Daj znać jaki telefon masz na sprzedaż, opisz jego stan (mile widziane zdjęcia) oraz orientacyjną cenę jaką za niego oczekujesz. Jeśli oferta nas zainteresuje – odkupimy go od Ciebie.

ALT

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.