Nasze usługi

Telefony & Tablety

Serwis GSM

Nasza firma specjalizuje się w naprawach urządzeń mobilnych, oferując kompleksowe usługi, w tym wymianę szybek i baterii.
Zobacz

Konsole

Serwis Konsol

Nasza specjalizacja to naprawy konsol, od Xbox po PlayStation, gwarantując, że Twoje urządzenie będzie działać sprawnie i płynnie. Niezależnie od problemu, który Cię dotknął - od problemów z odczytywaniem dysków do uszkodzeń zasilania
Zobacz

Komputery & laptopy

Serwis komputerów

Nasza firma specjalizuje się w naprawach laptopów, oferując kompleksowe usługi, od diagnozy problemu po profesjonalne naprawy sprzętu.
Zobacz

Zegarki

Serwis zegarków

Kiedy Twój zegarek przestaje działać tak, jak powinien, to nasza firma naprawcza jest gotowa przywrócić mu blask i funkcjonalność.
Zobacz

Telewizory

Serwis telewizorów

Przywracamy jasność obrazu i dźwięk o najwyższej jakości, abyś mógł cieszyć się swoim ulubionym programem lub filmem w pełnym blasku.
Zobacz

Sprzęt Audio

Serwis sprzętu Audio

Specjalizujemy się w naprawach sprzętu audio, w tym wzmacniaczy, głośników, słuchawek i innych urządzeń.
Zobacz

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.