Współpraca B2B

Współpraca to korzyść dla obu stron, nie tylko dla nas. Na takim układzie zarabiamy razem.

Dlaczego to właśnie z nami powinieneneś współpracować ?

Więcej usług, to więcej Klientów

rozszerz swoje usługi

Jeśli niektórych usług nie masz w swojej ofercie lub gorzej sobie z nimi radzisz – dzięki nam możesz poszerzyć swoje portfolio i zakres oferowanych usług, a dzięki temu pozyskać nowych klientów i zarobić jeszcze więcej, bez dodatkowych i zbędnych inwestycji.

Współpracujemy z wieloma serwisami zarówno z Podkarpacia jak i całej Polski. To wszystko dzięki kompleksowej obsłudze naszych klientów za pośrednictwem usługi wysyłkowej oraz opcji mobilnego przedstawiciela firmowego (odbierzemy uszkodzony sprzęt z Twojego serwisu i dostarczymy naprawiony).

Współpracujemy z wieloma serwisami zarówno z Podkarpacia jak i całej Polski. To wszystko dzięki kompleksowej obsłudze naszych klientów za pośrednictwem usługi wysyłkowej oraz opcji mobilnego przedstawiciela firmowego (odbierzemy uszkodzony sprzęt z Twojego serwisu i dostarczymy naprawiony).

Posiadamy bardzo rozbudowany, wygodny i aktualizowany na bieżąco cennik. Obejmuje on większość najpopularniejszych usług z podziałem na marki i modele. Napisz do nas z prośbą o udostępnienie.

Zadowolenie naszych Partnerów i owocna współpraca z wieloma serwisami to dla Ciebie dowód na jakość i konkurencyjność naszych usług. Korzystamy z najwyższej jakości części oryginalnych, a jeżeli takie nie są dostępne na rynku, ponieważ producent ich nie udostępnia – wykorzystujemy zamienniki nie odbiegające od oryginału jakością i wyglądem.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym serwisowaniu elektroniki użytkowej. Naszym serwisantom, z wieloletnim doświadczeniem nie straszne są ciężkie przypadki z różnych dziedzin. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykonujemy naprawy, których nawet sam producent nie wykonuje w autoryzowanych serwisach. Nasza najmocniejsza strona to naprawa telefonów (od regeneracji szybek po skomplikowane naprawy lutownicze).

Zlecając naprawy nam, nie ponosisz żadnego ryzyka dotyczącego naprawy Twoich urządzeń – tym samym unikasz nieplanowanych strat. Za wszelkie uszkodzenia powstałe podczas naszych napraw (jeśli takie wystąpią) bierzemy pełną odpowiedzialność.

No prawie – na nasze usługi udzielamy 3 miesiące gwarancji*, co dodatkowo daje Ci pewność, że w przypadku, gdy klient wróci z reklamacją, całą procedurą oraz kosztem ewentualnej diagnozy i naprawy zajmiemy się my. *Nie dotyczy urządzeń po zalaniu.

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.