Zafunduj SPA swojej konsoli

Twoja konsola się nagrzewa i głośno pracuje ? Zajmiemy się nią!

KONSERWACJA UKŁADU CHŁODZENIA

KONSOLA GRZEJE SIĘ I GŁOŚNO PRACUJE

Dbanie o czystość urządzeń elektronicznych i ich układów chłodzenia jest kluczowa jeśli zależy nam na niezawodnej pracy przez lata. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć jak wyglądają konsole, w których właściciele zapomnieli o tej czynności. Do takiego stanu zdecydowanie NIE należy doprowadzać.

Długotrwałe zlekceważenie tego stanu będzie prowadzić do nadmiernego przegrzewania się najważniejszych elementów na płycie głównej tj. procesora, grafiki, mostu itd. To z kolei spowoduje ich przyspieszoną degradację, a finalnie być może nawet całkowite uszkodzenie.

Z tego powodu pamiętajcie aby co jakiś czas zafundować SPA swojej konsoli czy komputerowi, a na pewno odwdzięczy się niezawodnym działaniem.

 

W naszym serwisie oferujemy taką usługę. Polega ona na całkowitym rozkręceniu konsoli (lub innego urządzenia). Następnie czyszczone są wszystkie elementy: obudowa, płyta główna, radiatory, wentylatory itd. Kolejnym krokiem jest usunięcie starych termopadów (jeśli kwalifikują się do wymiany) oraz pasty termoprzewodzącej z rdzenia procesora.

Finalnie aplikujemy nową pastę termoprzewodzącą wysokiej jakości, zakładamy nowe termopady i składamy wszystko w całość.

Nie zapominamy oczywiście o profesjonalnym sprawdzeniu działania konsoli i o porządnym wygrzaniu nowej pasty 😀

Tak więc, jeśli Twoja konsola grzeje jak piecyk i/lub hałasuje jak helikopter, lub po prostu chesz o nią zadbać profilaktycznie, zanim do tego dojdzie, czy też wykonać zupełnie inną naprawęzapraszamy do nas 🙂

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.