Wymiana rozbitej szybki

Pękła Ci szybka w telefonie lub tablecie? Nie wymieniaj całego wyświetlacza – wymień samą szybkę.

Wymiana szybki

Pękniety wyświetlacz:

Jeśli Twój telefon lub tablet nieszczęśliwie upadł i po podniesieniu go zauważyłeś na wyświetlaczu pęknięcia ale mimo to wszystkie funkcje działają – przeczytaj dalej, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie.  

Aby załapać się na wymianę szybki, Twój wyświetlacz musi spełniać dwa proste warunki:

  • brak czarnych plam, pasków, kropek – wyłącznie rozbita szybka

  • dotyk działający na całej powierzchni wyświetlacza (wyjątki: wyświetlacze iPhone od modelu X w górę oraz spora większość tabletów – w nich możemy wymienić także dotyk)

Jak to działa?

Jeśli już wiesz, że Twój wyświetlacz kwalifikuje się do wymiany szybki, na pewno chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda proces jej wymiany i z czym on się wiąże. Otóż sama wymiana szybki jest skomplikowaną operacją, która dzieli się na kilka etapów:

krok 1

Pierwszym z nich jest rozebranie telefonu i demontaż wyświetlacza z uszkodzoną szybką z ramki.   

krok 2

Drugi etap to odseparowanie rozbitej szybki od oryginalnego wyświetlacza za pomocą specjalnego drutu molibdenowego.   

krok 3

Trzeci etap to dokładne wyczyszczenie wyświetlacza z pozostałości kleju.

krok 4

Przedostatni, czwarty etap to składanie (laminacja) nowej szybki z przygotowanym wcześniej wyświetlaczem, a następnie usuwanie powstałych w procesie laminacji pęcherzyków powietrza w autoklawie.

krok 5

Piąty, finalny etap to wklejenie wyświetlacza w ramkę, złożenie telefonu, testy i dokładne czyszczenie telefonu w celu wydania klientowi.

Podsumowanie

Wymiana szybek to nasza specjalność. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na Podkarpaciu, która wprowadziła tą usługę do swojej oferty. Mamy za sobą tysiące naprawionych z powodzeniem urządzeń.

Tak więc, jeśli w innym serwisie powiedzieli Ci, że wymiana szybki jest ryzykowna, czy nieskuteczna i jedyne rozwiązanie to (dużo droższa) wymiana całego wyświetlacza – zgłoś się do nas 🙂

Skontaktuj się z nami - wycenimy Twoją naprawę

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możesz skorzystać z CHATU albo wybrać jedną z poniższych form kontaktu:

Supernova Serwis
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5
35-006 Rzeszów
Mamy parking obok budynku

telefon

+48 737 600 727

email

biuro@supernovaserwis.pl

Zobacz też nasze naprawy w mediach społecznościowych:

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.